Drzwi Gerda Warszawa – drzwi zewnętrzne i wewnętrzne | sprzedaż i montaż

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy GERDA tedee

02-972 Warszawa; ul.Sarmacka 20A

Wymiana drzwi Warszawa

 

Standard inwestycji może zauważalnie podnieść nawet jeden zabieg. Wymiana drzwi w Warszawie wpływa korzystnie na wygląd i funkcjonalność pomieszczeń.

Oferowane przez nas produkty mają zweryfikowaną jakość, cechują się zaletami użytkowymi i estetycznymi. Są dobrze wykonane, przez co sprawdzają się w przestrzeniach mieszkalnych, publicznych i biurowych. Dysponujemy szeroką ofertą drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, w tym antywłamaniowych do budynków w różnych stylach architektonicznych. Nasza firma specjalizuje się w ich sprzedaży i kompletnych usługach montażowych. Realizujemy kompleksową wymianę dotychczasowych drzwi, łącznie z demontażem skrzydeł i futryn. Realizujemy ją w drzwiach z zastosowanym systemem przylgowym i bezprzylgowym, jak również przesuwnych i składanych. W trybie ekspresowym możemy Państwu wymienić drzwi marki Gerda.

drzwi zewnętrzne Gerda - wizualizacja

Dbamy o profesjonalną jakość usług. Świadczą je wykwalifikowane, sprawdzone ekipy z Warszawy, które mają doświadczenie z różnymi markami. Nacisk kładziemy na fachowość i terminowość. W ramach zakupu proponujemy doradztwo i pełną kalkulację kosztów oraz gwarancję na produkt i usługę.

Sprzedaż drzwi i montaż Warszawa

Działamy na rynku od lat, nieustannie rozwijając nasz asortyment i podnosząc jakość świadczonych usług dla klientów indywidualnych, firm i instytucji.  Od początku działalności firmy skupialiśmy się na operowaniu w Warszawie i okolicach. Specjalizujemy się w sprzedaży drzwi w Warszawie i montażu drzwi renomowanych marek. Nasza oferta zawiera wiele modeli w stylistyce klasycznej i nowoczesnej. Oferujemy wersje wewnętrzne i zewnętrzne, w tym antywłamaniowe. Jeśli zależy Państwu na przyśpieszonym zakupie i montażu – na stanie mamy najczęściej zamawiane modele metalowych drzwi wzmocnionych i antywłamaniowych Gerdy.

 

Sprzedajemy i instalujemy drzwi fornirowane oraz w okleinach syntetycznych, w wielu wzorach i kolorach, w systemie przylgowym i bezprzylgowym, jak również drzwi przesuwne i składane. Oferujemy gwarancję za zakup i usługę montażu drzwi Warszawa. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, w pełni kompetentnych ekip, złożonych z doświadczonych fachowców. Montaż odbywa się profesjonalnie, schludnie, z użyciem specjalistycznych narzędzi oraz respektowaniem ustalonych terminów i cen. Pakiet usług zawiera również transport.

Jak przebiega montaż drzwi – Warszawa

Przebieg usługi montażowej i jej wycena uzależniona jest od typu i konstrukcji skrzydeł i framug oraz cech infrastrukturalnych pomieszczeń. Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne są dowożone i montowane w ustalonym razem z Państwem terminie przez nasze kompetentne i doświadczone ekipy z Warszawy. Fachowcy korzystają ze specjalistycznych narzędzi – m.in. kołków rozporowych czy ościeży.

Nasza usługa obejmuje opakowanie produktów materiałami zabezpieczającymi, transport pod wskazany adres, wniesienie, rozpakowanie i złożenie wszystkich elementów, wstawianie konstrukcji do otworu ściennego, wypełnianie pianką i uszczelnienie, wieszanie skrzydła i wsunięcie klamki. Dokładamy starań, by montaż był solidny, schludny i precyzyjny. Zaufały nam firmy i klienci indywidualni.

Call Now Button