Oceń nas

 1. Andrzej P.

  Zarówno ja jak i moja żona jesteśmy pozytywnie zaskoczeni zarówno czasem realizacji, jak i jakością usługi montażu drzwi Gerda.

 2. Iza

  Właśnie mam zamontowane drzwi Gerda przez firmę Hermes. Po moim telefonie jeszcze tego samego dnia nastąpił pomiar, a następnego już miałam drzwi zamontowane. Polecam!

 3. Mirek z Woli

  To prawda – mają sporo drzwi w magazynie. Byłem wczoraj i widziałem. Dziś będzie u mnie pomiar, a w poniedziałek montaż.

 4. Krzysztof Świątek

  Polecam z pełną odpowiedzialnością. Potrzebowałem szybko drzwi wejściowe do mieszkania jeszcze przed Świętami i okazało się, że jest to możliwe. W piątek po moim telefonie nastąpił pomiar i ustalenie koloru, a dziś już mam nowe drzwi. Szybko i solidnie.

 5. Mikołaj B.

  Muszę pochwalić tę firmę. Wśród znajomych uchodzę za czepliwego, ale tu naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Sprawnie i fachowo.

 6. Katarzyna M.

  Jestem zadowolona z usługi montażu drzwi przez firmę Hermes. Technicznie nie było to łatwe w moim przypadku, a jednak poradzili sobie. Szczerze polecam dalszym inwestorom.

 7. Maryla J.

  Właśnie zamontowałam sobie nowe okna przez tę firmę. Póki co, nie mam żadnych zastrzeżeń, działają bez zarzutu.

 8. Bogumił Sz.

  W końcu i ja dojrzałem do wymiany drzwi wewnętrznych w mieszkaniu. Trochę poczekałem, ale opłaciło się. Wstawili je szybko i dokładnie.

 9. Michał

  Muszę napisać, że się nie zawiodłem. Zamówiłem drzwi wyciszone Premium do mieszkania i po 2 tygodniach zamontowali je dokładnie i sprawnie. Posprzątali po sobie, naprawdę nie mam zastrzeżeń.

 10. Czarek

  U mnie montowali drzwi z doświetlem do segmentu. Przyjechało 2 monterów, bardzo dokładni, wszystko OK.

 11. Karol z Mokotowa

  Zostawię i ja krótki komentarz: zamówiłem drzwi do mieszkania – pomierzyli, zaoferowali kilka modeli, wybrałem, zamontowali. Rzeczywiście szybko i solidnie.

 12. Urszula i Grzegorz

  Ładny sklep na tym Wilanowie, spora ekspozycja, można się zorientować z temacie drzwi

 13. Wojciech

  witam.chciałbym wyrazić swoje duże zadowolenie z wykonanego montażu drzwi gerda s w pruszkowie.Panowie przeprowadzili zabieg wymiany drzwi bardzo sprawnie czysto i schludnie. z przyjemnością polecę wasze usługi.pozdrawiam

 14. K. Gorczynski

  Dziękuję, własnie roboty zostały ukończone. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Nowe drzwi są bardzo eleganckie.

 15. Karolina i Paweł

  Właśnie zamontowano nam drzwi wejściowe. Póki co jesteśmy naprawdę zadowoleni zmianą, nowe są ciche i wygodne w obsłudze

 16. Jarek Nowik

  Rzeczywiście zamontowali nam drzwi w ciągu jednego dnia od zgłoszenia. Błyskawiczna reakcja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *