Gwarancja na dzrzwi Gerda z serii NTT

36 miesięcy gwarancji na nowe drzwi Gerda NTT? Z nami to możliwe!

Kupując drzwi sprawdzamy czy są trwałe, bezpieczne i funkcjonalne. Jeżeli mają być także niezawodne wybierz drzwi GERDA, których solidność gwarantują i potwierdzają uzyskane certyfikaty. Drzwi wejściowe zewnętrzne NTT to nowość w ofercie firmy. Wyróżniają się doskonałymi parametrami izolacyjności termicznej oraz nowoczesnym wyglądem. To produkty o unikatowych, innowacyjnych i opatentowanych rozwiązaniach. Jednak, aby w pełni spełniały swoje zadania muszą być zamontowane przez autoryzowanego montażystę. Standardowa gwarancja na drzwi NTT to 24 miesiące, jednak montaż wykonany przez certyfikowaną ekipę gwarantuje przedłużenie gwarancji do 36 miesięcy. Żeby skorzystać z oferty należy spełnić określone warunki:

  1. Fakt zakupu musi zostać odnotowany na karcie gwarancyjnej.
  2. Montaż nowo zakupionych drzwi musi zostać wykonany przez certyfikowanego montażystę. Na karcie gwarancyjnej montażysta powinien wpisać datę montażu, nr certyfikatu oraz datę jego ważności.
  3. Przegląd drzwi powinien zostać wykonany w okresie między 18 a 24 miesiącem użytkowania przez montażystę posiadającego ważny certyfikat. Przegląd powinien zostać odnotowany w karcie gwarancyjnej.
  4. Zarówno fakt zakupu, zamontowania jak i przeglądu musi być odnotowany na karcie gwarancyjnej produktu.
  5. Zakup drzwi powinien zostać zarejestrowany w ciągu 21 dni na stronie www.gerda.pl

Gwarancja 36 miesiecy drzwi Gerda NTT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warszawa-Wilanów, ul. Sarmacka 20A lok. 123
(róg Herbu Szreniawa i Teodorowicza)
biuro@drzwi-gerda.com