Oceń nas

 1. Andrzej P.

  Zarówno ja jak i moja żona jesteśmy pozytywnie zaskoczeni zarówno czasem realizacji, jak i jakością usługi montażu drzwi Gerda.


 2. Iza

  Właśnie mam zamontowane drzwi Gerda przez firmę Hermes. Po moim telefonie jeszcze tego samego dnia nastąpił pomiar, a następnego już miałam drzwi zamontowane. Polecam!


 3. Mirek z Woli

  To prawda – mają sporo drzwi w magazynie. Byłem wczoraj i widziałem. Dziś będzie u mnie pomiar, a w poniedziałek montaż.


 4. Krzysztof Świątek

  Polecam z pełną odpowiedzialnością. Potrzebowałem szybko drzwi wejściowe do mieszkania jeszcze przed Świętami i okazało się, że jest to możliwe. W piątek po moim telefonie nastąpił pomiar i ustalenie koloru, a dziś już mam nowe drzwi. Szybko i solidnie.


 5. Mikołaj B.

  Muszę pochwalić tę firmę. Wśród znajomych uchodzę za czepliwego, ale tu naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Sprawnie i fachowo.


 6. Katarzyna M.

  Jestem zadowolona z usługi montażu drzwi przez firmę Hermes. Technicznie nie było to łatwe w moim przypadku, a jednak poradzili sobie. Szczerze polecam dalszym inwestorom.


 7. Maryla J.

  Właśnie zamontowałam sobie nowe okna przez tę firmę. Póki co, nie mam żadnych zastrzeżeń, działają bez zarzutu.


 8. Bogumił Sz.

  W końcu i ja dojrzałem do wymiany drzwi wewnętrznych w mieszkaniu. Trochę poczekałem, ale opłaciło się. Wstawili je szybko i dokładnie.


 9. Michał

  Muszę napisać, że się nie zawiodłem. Zamówiłem drzwi wyciszone Premium do mieszkania i po 2 tygodniach zamontowali je dokładnie i sprawnie. Posprzątali po sobie, naprawdę nie mam zastrzeżeń.


 10. Czarek

  U mnie montowali drzwi z doświetlem do segmentu. Przyjechało 2 monterów, bardzo dokładni, wszystko OK.


 11. Karol z Mokotowa

  Zostawię i ja krótki komentarz: zamówiłem drzwi do mieszkania – pomierzyli, zaoferowali kilka modeli, wybrałem, zamontowali. Rzeczywiście szybko i solidnie.


 12. Urszula i Grzegorz

  Ładny sklep na tym Wilanowie, spora ekspozycja, można się zorientować z temacie drzwi


 13. Wojciech

  witam.chciałbym wyrazić swoje duże zadowolenie z wykonanego montażu drzwi gerda s w pruszkowie.Panowie przeprowadzili zabieg wymiany drzwi bardzo sprawnie czysto i schludnie. z przyjemnością polecę wasze usługi.pozdrawiam


 14. K. Gorczynski

  Dziękuję, własnie roboty zostały ukończone. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Nowe drzwi są bardzo eleganckie.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *